Region Mazowiecki

Centrala Plastmo Polska Sp.z o.o.
05-090 Raszyn, Janki, ul.Falencka1
tel.: +48 22 720 37 93, fax: +48 22 720 37 95
e-mail: plastmo@plastmo.pl

Przedstawiciel handlowy: Łukasz Bugara
tel.kom.: 600 456 462,
e-mail: lukasz.bugara@plastmo.pl

Region Opolski

42-400 Zawiercie, ul.Daszyńskiego 55
Przedstawiciel Handlowy: Marek Pomierny
tel.kom.: 600 456 460
e-mail: marek.pomierny@plastmopolska.pl

Region Zachodniopomorski

72-112 Stepnica, ul. Radosna 1/3
tel.fax: +48 91 418 86 69
e-mail: szczecin@plastmo.pl
Dział obsługi Klienta: Artur Tracz
e-mail: artur.tracz@plastmo.pl
tel.kom.: 604 294 134

Region Dolnośląski

67-400 Wschowa, ul. Obrońców Warszawy 36C
tel. +48 65 614 16 47
fax. +48 65 614 16 45
e-mail: wschowa@plastmo.pl
Przedstawiciel Handlowy: Grzegorz Kszczot
tel.kom.: 600 456 463
e-mail: grzegorz.kszczot@plastmo.pl
Dział Obsługi Klienta: Mateusz Lutowski
tel.kom.: 602 706 079
e-mail: mateusz.lutowski@plastmo.pl

Region Kujawsko-Pomorski

Centrala Plastmo Polska Sp.z o.o.
05-090 Raszyn, Janki, ul.Falencka1
tel.: +48 22 720 37 93, fax: +48 22 720 37 95
e-mail: plastmo@plastmo.pl

Region Śląski

42-400 Zawiercie, ul.Daszyńskiego 55
Przedstawiciel Handlowy: Marek Pomierny
tel.kom.: 600 456 460
e-mail: marek.pomierny@plastmopolska.pl

Region Warmińsko-Mazurski ,Podlaski i Pomorski

Centrala Plastmo Polska Sp.z o.o.
05-090 Raszyn, Janki, ul.Falencka1
tel.: +48 22 720 37 93, fax: +48 22 720 37 95
e-mail: plastmo@plastmo.pl

Przedstawiciel handlowy: Grzegorz Ziejewski
tel.kom.: 600 991 201,
e-mail: grzegorz.ziejewski@plastmo.pl

Region Podkarpacki, Lubelski

Centrala Plastmo Polska Sp.z o.o.
05-090 Raszyn, Janki, ul.Falencka1
tel.: +48 22 720 37 93, fax: +48 22 720 37 95
e-mail: plastmo@plastmo.pl

Region Wielkopolski i Lubuski

67-400 Wschowa, ul. Obrońców Warszawy 36C
tel. + 48 65 614 16 47
fax. + 48 65 614 16 45
e-mail: wschowa@plastmo.pl
Przedstawiciel Handlowy: Grzegorz Kszczot
tel.kom.: 600 456 463
e-mail: grzegorz.kszczot@plastmo.pl
Dział Obsługi Klienta: Mateusz Lutowski
tel.kom.: 602 706 079
e-mail: mateusz.lutowski@plastmopolska.pl

Region Świętokrzyski

42-400 Zawiercie, ul.Daszyńskiego 55
Przedstawiciel Handlowy: Marek Pomierny
tel.kom.: 600 456 460
e-mail: marek.pomierny@plastmopolska.pl

Region Łódzki

Centrala Plastmo Polska Sp.z o.o.
05-090 Raszyn, Janki, ul.Falencka1
tel.: +48 22 720 37 93, fax: +48 22 720 37 95
e-mail: plastmo@plastmo.pl

 

Region Małopolski

42-400 Zawiercie, ul.Daszyńskiego 55
Przedstawiciel Handlowy: Marek Pomierny
tel.kom.: 600 456 460
e-mail: marek.pomierny@plastmopolska.pl

Copyright © 1994-2017 Plastmo Polska Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

facebook